У Запоріжжі 52 школи готові вийти на змішану форму навчанняУ Запоріжжі 52 школи готові вийти на змішану форму навчання

Це стане можливим завдяки розвитку цифрових технологій та впровадженню відповідної інфраструктури. Вчителі та адміністрація шкіл активно готуються до переходу на гнучку систему навчання, яка поєднує в собі як очні, так і дистанційні форми занять.

Цей крок спрямований на поліпшення якості освіти та забезпечення комфортних умов для навчання учнів у період пандемії та після неї.

За словами заступника міського голови Запоріжжя Анатолія Васюка, впровадження змішаного формату навчання в 52 закладах середньої освіти міста планується на квітень. Цей крок є відповіддю на поточну безпекову ситуацію та має забезпечити неперервність освітнього процесу.

Представник міської влади додав, що відкриття трьох освітніх центрів у минулому році було важливим кроком для надання можливості надолужити знання, які були втрачені під час дистанційного навчання. Ці центри також сприяють соціалізації учнів через формальне та неформальне спілкування, що є надзвичайно важливим у сучасних умовах.

Крім планування створення 20 освітніх центрів та 40 освітніх центрів надолуження знань у цьому році, також передбачається відкриття молодіжного центру. За словами представника міської влади, в рамках підписаного меморандуму з ЮНІСЕФ цей центр має бути відкритий ще цього року.

Однак успішна реалізація проекту залежить від підтримки місцевих депутатів та виділення необхідних коштів. Проект передбачає співфінансування з боку міської влади та інших зацікавлених сторін.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *