Директорці школи в Мелітопольському районі, яка створила «кадетський клас», оголосили підозру в колабораціонізміДиректорці школи в Мелітопольському районі, яка створила «кадетський клас», оголосили підозру в колабораціонізмі

У Мелітопольському районі директорці школи, яка впровадила “кадетський клас”, було оголошено підозру в колабораціонізмі.

Вона зазнає наслідків після рішення відкрити військово-патріотичну гімназію, де, пропагувалися російські ідеї та принципи, що порушує національну безпеку та суверенітет України.

Колишня вчителька погодилась на пропозицію російських загарбників очолити школу в тимчасово окупованій Костянтинівці Мелітопольського району. На новій посаді вона почала впроваджувати в навчальному закладі стандарти освіти держави-агресора. Жінці повідомили про підозру у колабораційній діяльності згідно зі статтями 111-1 частини 3 та 6 Кримінального кодексу України.

32-річна жінка в квітні 2022 року пішла на співпрацю з окупантами та зайняла посаду директора «Муниципального общеобразовательного учреждения “Константиновська загальноосвітня школа №1 Мелітопольського району Запорізької області”». Вона і зараз очолює цей навчальний заклад.

З метою мілітаризації учнів та їх мотивації для подальшої служби в лавах армії рф вона створила “кадетський клас” в очолюваній школі. В цьому класі підлітків навчають військовим дисциплінам, серед яких поводження зі зброєю, основи тактичної й стройової підготовки. Дітей класу зобов’язують ходити у військовій формі.

Вихованців “кадетського класу” залучали до різноманітних пропагандистських заходів, які висвітлювалися у ЗМІ та соцмережах окупантів. Підлітки відвідували “уроки мужності”, на яких спотворювалась історія України, та піддавалися ідеологічній індоктринації.

За колабораціонізм директорці загрожує від 10 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади.

Фото: s.061.ua
Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *