Запорізькі поліцейські допомагають розшукати зниклих безвісти військовослужбовцівЗапорізькі поліцейські допомагають розшукати зниклих безвісти військовослужбовців

Поліція Запоріжжя приєдналися до пошукових операцій щодо зниклих безвісти військовослужбовців.

Спільно з військовими та волонтерами вони активно долучилися до розшуку зниклих осіб, вживаючи всі можливі заходи для виявлення їх місцеперебування та повернення додому. Ця співпраця демонструє важливість об’єднаних зусиль у забезпеченні безпеки та допомоги в пошуках громадян, які потребують допомоги.

Правоохоронці удосконалюють методи розшуку безвісти зниклих осіб. Для ефективного пошуку в особливих обставинах поліція збирає детальну інформацію про обставини зникнення, уточнюють місцеперебування зниклих до точних координат, а також спираються на допомогу свідків або осіб, що могли бути свідками подій. Цей підхід дозволяє зменшити час пошуку та збільшити шанси на вдале розшукове операції.

Нещодавно співроботники правохоороних органів з Центру допомоги поліції зустрілися з побратимами військовослужбовців, з якими втрачено зв’язок в зонах ведення бойових дій. Зустріч відбулася з об’єднаною механізованою бригадою, що захищає запорізький напрямок в складі ЗСУ. Під час зустрічі поліцейські провели опитування військовослужбовців для збирання інформації та встановлення обставин зникнення бійців.

Отримані дані будуть використані для планування та проведення подальших розшукових операцій в рамках відкритих кримінальних проваджень.

Начальник відділу з розшуку злочинців та зниклих громадян управління карного розшуку поліції Запорізької області разом із заступником командира батальйону з морально-психологічного забезпечення однієї з військових частин обговорили питання подальшої взаємодії та обміну інформацією щодо військових, які потрапили в полон або доля яких залишається невідомою.

Ця зустріч спрямована на спільні зусилля з метою виявлення і розшуку зниклих військовослужбовців та надання допомоги їх родинам.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *