Відомий актор із Запорізької області вже 2 роки служить у ЗСУВідомий актор із Запорізької області вже 2 роки служить у ЗСУ

Зірка фільму «Крути 1918» Олексій Тритенко родом із Запорізької області вже два роки призваний до військової служби в Збройних Силах України.

Олексій Тритенко, відомий актор фільмів «Крути 1918», «Чорний ворон» та комедійного телесеріалу «Коли ми вдома», продовжує свою службу в Збройних Силах України вже два роки. Його вагомий внесок у оборону країни визнаний Командувачем сил територіальної оборони, нагороджений медаллю “За вірну службу” ІІІ ступеня. Це свідчить про високу оцінку його військового долгу та відданості Батьківщині.

Незважаючи на славу та визнання у світі кіно та театру, він вирішив віддати частину свого життя служінню Батьківщині. Його приклад показує готовність громадян захищати країну у будь-який час, незалежно від свого соціального статусу.

У своєму повідомленні на сторінці в Instagram, Олексій Тритенко висловив свою вдячність командирам за відзнаку. Він підкреслив свою відданість служінню Україні та підтвердив свою готовність продовжувати службу з честю.

В соцмережах почали звинувачувати Олексія Тритенка за те, що він носить військову форму. У відповідь на ці дороги актор розмістив фотографію наказу про його внесення до лав Збройних сил України, щоб «розумники» заспокоїлися.

Він висловив сумнів у тому, що протягом двох років не всі навчилися поважати людей у військовій формі. Варто відзначити, що наразі Олексій Тритенко служить у лавах Збройних сил України у званні молодший сержант.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *