Власник NAVI Максим Криппа придбав першу золоту медаль в історії команди з CS:GOВласник NAVI Максим Криппа придбав першу золоту медаль в історії команди з CS:GO

Українські кіберспортивні діячі не дають забувати про події, які нам доводиться переживати зараз: регулярно донатять на ЗСУ, влаштовують благодійні збори й аукціони та допомагають у їхньому поширенні. Зокрема, інвестор в українське IT Максим Кріппа купив першу медаль організації у CS. Йдеться про нагороду, яку  Арсеній «ceh9» Триноженко виставив на аукціон.

Арсеній «ceh9» Триноженко – колишній гравець NAVI в CS 1.6, зараз – кастер української студії Maincast. Володар розігруваної медалі і багато інших кіберспортивних діячів, і небайдужих людей, які посприяли проведенню аукціону.

Фото: скрин / Twitter

Нещодавно Tribuna.com запустила аукціон на золоту медаль ceh9 з Intel Extreme Masters IV 2010: і її було продано на eBay за 10 000$. Гроші підуть на допомогу ЗСУ на Бахмутський напрямок.

Власник кіберспортивної команди NAVI, Максим Кріппа, став володарем першої золотої медалі в історії організації з дисципліни CS:GO на благодійному аукціоні Tribuna.com. За ціну в 10 тисяч доларів, Кріппа придбав медаль, яку на аукціон виставив Арсеній «ceh9» Триноженко.

Цей аукціон було проведено на благо Збройних сил України, а саме на допомогу воїнам на Бахмутському напрямку, де зараз відбуваються найзапекліші бої. Цю медаль було виграно на турнірі Intel Extreme Masters IV у 2010 році. Варто зазначити, що всі отримані кошти від продажу лотів на аукціоні Tribuna.com також передаються на допомогу ЗСУ та постраждалим від війни.

Зазначимо, що цей вчинок підприємця Максима Кріппи та інших благодійників дав змогу зібрати понад 6 мільйонів гривень на допомогу військовим і мирним жителям, які постраждали від війни на сході України. Такі ініціативи є прикладом того, як спортивні ігри можуть допомогти людям і сприяти благодійності.

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *