НЕЗАКОННА УТИЛІЗАЦІЯ ВІДХОДІВ У ЗАПОРІЖЖІНЕЗАКОННА УТИЛІЗАЦІЯ ВІДХОДІВ У ЗАПОРІЖЖІ

У Запоріжжі виявили випадки незаконної утилізації відходів, що стало причиною серйозної занепокоєння в місцевій громаді.

За останні місяці місцеві жителі виявили незаконне скидання відходів у недозволені місця, що викликало серйозне забруднення довкілля та загрозу здоров’ю мешканців.

Місцева влада звертається до громадян з проханням бути більш бджолими та повідомляти про будь-які підозрілі дії щодо незаконної утилізації відходів.

Такі дії вносять негативний вплив на довкілля та становлять загрозу для здоров’я мешканців міста. Запорізька міська рада вже розпочала розслідування цих випадків та зобов’язалася прийняти необхідні заходи для попередження подібних ситуацій у майбутньому.

Водночас, звертається до місцевих підприємств та громадян з обов’язком дотримуватися вимог щодо правильної утилізації відходів та дотримання екологічних норм.

Зафіксовані випадки незаконної утилізації відходів в Запоріжжі включали спалювання відходів у печах, що призвело до забруднення повітря в місті. Мобільна група моніторингу Державної екологічної інспекції Південного округу виявила ці факти порушень природоохоронного законодавства та вживає заходів для недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

Дії такого роду становлять серйозну загрозу для довкілля та здоров’я мешканців, тому місцеві владні органи вживають необхідних заходів для припинення незаконної утилізації відходів та покращення екологічної ситуації в місті.

Інспектори обстежили територію Шевченківського району, де розташовані гаражі, і виявили пункт прийому вторинної сировини. У одному з гаражів була встановлена металева піч, яка використовувалася для утилізації відходів.

Дії власників гаражу, спрямовані на незаконну утилізацію відходів, становлять порушення екологічних норм і законів. Інспектори проводять подальші розслідування і вживають заходів для припинення таких дій та попередження подібних порушень у майбутньому.

Порушник зобов’язався ліквідувати виявлені порушення, що стосуються незаконної утилізації відходів, в рамках угоди з державними інспекторами. У Вознесенівському районі також виявили незаконне скидання відходів різного морфологічного складу, включаючи пластмасу, гуму, відходи від обслуговування автотранспорту, та нафтопродукти.

Відповідно до закону, директор підприємства зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 75 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та вжити заходів для прибирання порушень та усунення їх наслідків.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *