MK Foundation передав 50 автівок для прикордонниківMK Foundation передав 50 автівок для прикордонників

MK Foundation, благодійний фонд, що активно здійснює різноманітні благодійні ініціативи, вирішив підтримати прикордонників, передавши їм 50 автомобілів.

Про це повідомила пресслужба MK Foundation.

Ця благородна дія спрямована на поліпшення умов служби прикордонників та забезпечення їхньої ефективної роботи на кордоні.

Заходження цих транспортних засобів в арсенал прикордонної служби має значний потенціал для підвищення безпеки на кордоні, швидкого реагування на порушення та оптимізації службових процесів.

Представники MK Foundation висловили сподівання, що цей жест сприятиме покращенню робочих умов та забезпеченню високого рівня службової ефективності прикордонників.

Цілісний автопарк, переданий 6-му прикордонному загону в перший день весни, став важливим доповненням до технічного забезпечення прикордонників. Зокрема, благодійний фонд MK Foundation передав їм різноманітні автомобілі, спеціально обладнані для виконання службових завдань в зоні бойових дій.

Отримання нових автомобілів забезпечить бійцям необхідні засоби транспорту для виконання оперативних завдань на прикордонних ділянках. Цей крок визначається як важливий для підтримки ефективності роботи прикордонників та забезпечення їхньої безпеки у виконанні службових обов’язків в умовах високого ризику.

“Висловлюємо щиру подяку MK Foundation за важливий внесок у підтримку наших бійців. Автомобілі Volkswagen T5, які надійшли від благодійного фонду, виявилися незамінними в умовах зони бойових дій. Вони відрізняються компактністю, високою маневреністю та малою помітністю для потенційного ворога.

Крім того, ці транспортні засоби є універсальними, забезпечуючи як перевезення вантажів, так і евакуацію поранених. Така підтримка має велике значення для ефективного виконання наших завдань в умовах високого ризику”, — відзначив полковник Роман Косьміна, заступник начальника Шостого прикордонного Волинського загону з озброєння і техніки.

Також варто відзначити, що MK Foundation, засновником якої є інвестор Макс Кріппа, підтримує не лише Державну прикордонну службу, а й інші сили безпеки та військові формування України. Наприклад, у минулому році фонд надав значну кількість медичного обладнання для військових лікарень та госпіталів, що активно функціонують на передовій.

Така постійна підтримка з боку MK Foundation сприяє підвищенню бойової готовності та забезпеченню безпеки нашої країни. Раніше стало відомо, що MK Foundation передав 1000 автомобілів для потреб ЗСУ. Вантажівка Iveco обрана для перевезення великого обсягу корисного вантажу, що стане допомогою в майбутніх воєнних операціях.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *