В Запоріжжі запрацював перший реабілітаційний центр для військовихВ Запоріжжі запрацював перший реабілітаційний центр для військових

У Запоріжжі відкрили перший реабілітаційний центр для військових. Цей центр призначений для надання комплексної медичної, психологічної та соціальної допомоги військовослужбовцям, які повертаються з зони конфлікту.

Він обладнаний сучасними медичними та реабілітаційними засобами для проведення реабілітаційних заходів. Реабілітаційний центр забезпечує військових можливістю отримати якісну медичну допомогу, професійну психологічну підтримку та соціальну адаптацію.

Крім того, тут надаються послуги з фізіотерапії, реабілітації та тренування під керівництвом кваліфікованих фахівців. Відкриття такого центру є важливим кроком у підтримці військових та їхнього повернення до цивільного життя після служби в умовах конфлікту.

Реабілітаційний центр, який відкрився для військових, є важливим кроком у підтримці захисників, які стоять на Запорізькому напрямку. Зараз центр надає допомогу 25 військовим, які повернулися з фронту. В оснащенні реабілітаційного центру для військовослужбовців у Запоріжжі допомагали як українські, так і іноземні партнери.

Голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров зазначив, що у планах обласної влади на 2024 рік — відкриття такого центру і для цивільних осіб, які постраждали від російської агресії. Надання якісної медичної допомоги та психологічної підтримки важливе для повноцінного відновлення військових та їхньої подальшої соціальної інтеграції.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *