В ЗАПОРІЖЖІ ПРОВЕЛИ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ДЛЯ ВПОВ ЗАПОРІЖЖІ ПРОВЕЛИ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ДЛЯ ВПО

У Запорізькій області відбувся великий ярмарок вакансій для ветеранів військової служби на передовій (ВПО) та їхніх родин.

Захід відбувся за участю ряду відомих компаній та підприємств, які активно шукають кваліфікованих спеціалістів. Учасники ярмарку мали можливість ознайомитися з різноманітними вакансіями, які відповідали їхнім навичкам та досвіду. Зокрема, пропозиції розглядалися у таких сферах, як будівництво, виробництво, транспорт, інформаційні технології та багато інших.

Організатори заходу наголошували на важливості підтримки ветеранів та їхньої родини у процесі професійного та соціального включення в цивільне життя після повернення з війни. Ярмарок вакансій став важливим кроком у цьому напрямку, надаючи можливість ветеранам знайти гідну роботу та забезпечити себе та свої сім’ї.

Також на ярмарку були представлені інформаційні стенди, де переселенці могли отримати консультації щодо оформлення документів та правової підтримки. Військові мали можливість отримати корисні поради щодо процесу працевлаштування, а також порівняти різноманітні вакансії та вибрати найбільш відповідні для себе.

Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Євген Мироненко висловив надію, що подібні заходи допоможуть переселенцям із зони конфлікту відновити своє життя після війни та знайти нові можливості для розвитку в рідному краї. Робота ярмарку вакансій відображає зусилля влади та громадських організацій у створенні сприятливих умов для інтеграції переселенців у мирне життя.

Також Євген Мироненко підкреслив, що наразі у Запорізькій області діють державні програми з навчання та перепідготовки, спрямовані на підвищення кваліфікації мешканців регіону. Ці програми надають можливість отримати нові спеціальності та здобути необхідні навички для успішного працевлаштування.

Крім того, в області активно реалізуються проекти міжнародних партнерів, спрямовані на підтримку зайнятості та розвиток підприємництва. Ці проекти сприяють створенню нових можливостей для мешканців області та сприяють їхньому успішному включенню в економічне життя регіону.

Також Ірина Дуднік додала, що переселенці та мешканці регіону мали можливість пройти професійне навчання за різними напрямками, отримати сертифікати та кваліфікаційні документи, що дозволяють займати високооплачувані посади. Крім того, надавалися кошти для старту власного бізнесу та розвитку малих підприємств.

Зараз у базі даних служби зайнятості Запорізької області зареєстровано 729 актуальних вакансій, які відповідають різним професійним спрямуванням та рівню кваліфікації.

Також Анастасія Перепелиця додала, що ця ініціатива спрямована на стимулювання самостійного забезпечення переселенців, а також на активізацію їх пошуків роботи та інтеграцію у нове соціальне середовище. Вона підкреслила, що важливою складовою цього заходу є індивідуальний підхід до кожної родини та сприяння в їх соціальній та професійній адаптації.

Таким чином, нова система виплат на проживання передбачає підтримку лише тих родин, де присутній активний пошук роботи та бажання забезпечити себе самостійно. Вона спрямована на стимулювання працездатних осіб до зайнятості та сприяння їх соціальній інтеграції, а також на розвиток та підтримку сімей з дітьми.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *