Максим Кріппа став новим власником компанії GSC Game WorldМаксим Кріппа став новим власником компанії GSC Game World

Зміна власника компанії GSC Game World, відомої завдяки своїм популярним ігровим серіям Козаки та S.T.A.L.K.E.R., справді стала значною подією, яка привернула увагу громадськості по всьому світу. Новим бенефіціаром компанії став Максим Кріппа, інвестор, який вже вклав кошти в GSC Game World у березні 2023 року. Така інформація була підтверджена співзасновником Maincast Studios Віталієм Волочаєм.

Офіційне підтвердження від GSC Game World було надано комюніті-менеджером Максимом Ткаченком, який заявив, що зміна кінцевого бенефіціара та афілійованих компаній була офіційно зафіксована у державних реєстрах України та Чехії наприкінці вересня. Деталі угоди про приватні інвестиції залишаються під NDA, що не дозволяє розкрити всіх подробиць цієї трансакції.

Зв’язки між GSC Game World та інвестором Максимом Кріппою не є новиною, оскільки їхня співпраця розпочалася ще у 2020 році, але лише зараз стала офіційною зміною власності. Важливо зауважити, що зміна власника не призведе до змін у керівництві компанії: Сергій та Євген Григоровичі продовжують займати свої посади, з Євгеном на ролі виконавчого директора.

Хто ж такий Максим Кріппа

Кріппа Максим Володимирович (Maksim Krippa)

Максим Кріппа є гарним прикладом успішного українського бізнесмена, який демонструє глибоке розуміння та ефективне управління в різних сферах IT-індустрії. Його вклад у кіберспортивну команду NAVI не лише зміцнив її позиції на міжнародній арені, але й відкрив нові можливості для розвитку кіберспорту в Україні та за її межами.

Завдяки своїм інвестиціям та стратегічному баченню, Максим Кріппа сприяв створенню потужної екосистеми для розвитку талантів у цій швидкозростаючій галузі. Компанія GSC Game World, заснована Сергієм Григоровичем, є ще одним чудовим прикладом українського успіху у світі відеоігор.

Її ігрові серії “Козаки” та “S.T.A.L.K.E.R.” не лише здобули міжнародне визнання та любов гравців, але й сприяли популяризації української культури та історії. “S.T.A.L.K.E.R.” особливо вирізняється своєю атмосферністю та глибиною світу, приваблюючи фанатів з усього світу та стаючи культовою серією, яка зміцнила позиції України на карті глобальної ігрової індустрії.

Фрагмент з гри S.T.A.L.K.E.R.

З приходом Максима Кріппи до компанії у 2018 році було відновлено розробку довгоочікуваної другої частини гри S.T.A.L.K.E.R., яка стала можливою завдяки новим інвестиціям. Випуск “S.T.A.L.K.E.R. 2” запланований на початок 2024 року, що є значною подією для фанатів серії та ігрової індустрії загалом.

GSC Game World відіграє ключову роль у розвитку української кіберкультури та ігрової індустрії, продовжуючи створювати якісні ігри, які отримують міжнародне визнання. Компанія активно підтримує Україну, зокрема, вийшовши з російського та білоруського ринків на початку війни, а також через підтримку Збройних Сил України, що демонструє її принципову позицію та соціальну відповідальність.

Таким чином, Максим Кріппа та Сергій Григорович виступають як ключові фігури у розвитку та успіху GSC Game World, вносячи значний вклад у розвиток ігрової індустрії в Україні та за її межами.

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *