Замість гіпермаркету Auchan в Запоріжжі відкриють «Сільпо»Замість гіпермаркету Auchan в Запоріжжі відкриють «Сільпо»

У Запоріжжі компанія Arricano, яка є власницею ТРК CITY MALL, оголосила про плани заміни Auchan на новий супермаркет мережі “Сільпо”.

Закриття Auchan в ТРК CITY MALL відбулося 3 березня. У зв’язку з цим багато споживачів зацікавлені у подальшій долі цього торговельного простору. Планується, що новий «Сільпо» займе простору, який раніше належав Auchan і займав велику площу.

Очікується, що відкриття нового магазину відбудеться в червні цього року. Цей крок свідчить про стратегічне вирішення компанії з покращення торгового середовища та пристосування його до потреб місцевого населення.

Супермаркет “Сільпо” відомий своєю широкою асортиментною лінійкою продуктів, високою якістю обслуговування та доступними цінами. Очікується, що відкриття нового магазину стане важливою подією для суспільства Запоріжжя.

Крім того, укладений договір оренди між компанією та мережею “Сільпо” дозволить почати процес перевтілення приміщення в новий супермаркет у квітні. Наразі “Сільпо” активно працює над оновленням дизайну, адаптуючи його до стилю, який відомий клієнтам мережі. Очікується, що асортимент магазину буде збагачений свіжими овочами та фруктами, продукцією власного виробництва та імпортованими товарами.

Це перетворення не лише додасть новий привабливий торговельний об’єкт до ТРК CITY MALL, але й сприятиме приверненню відомих брендів одягу та електроніки. Оптимізація площі під новий супермаркет відкриє нові економічні можливості для розвитку та залучить більше клієнтів до цього торгового центру.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *