У Запоріжжі, щоб звільнити чоловіка, рятувальники різали залізні гратиУ Запоріжжі, щоб звільнити чоловіка, рятувальники різали залізні грати

У Запоріжжі, рятувальники звільнили чоловіка, із власної квартири. Після того, як ключ виявився загубленим, чоловік був замкнутий в приміщенні.

Для того щоб визволити його, рятувальники вирішили не чекати на майстра з відмичування замків і вирізали залізні грати, що відокремлювали квартиру від під’їзду. Після цієї експедитивної операції чоловік був визволений і отримав необхідну допомогу від медичних працівників.

Прибувши на місце виклику, рятувальники ДСНС затримали чоловіка, який опинився в труднощах. Виявивши, що двері були закриті, а ключі загублені, вони швидко оцінили ситуацію та прийняли рішення про використання різального інструменту для зняття залізних грат на вікнах. Після усунення перешкод чоловік був безпечно евакуйований з помешкання та переданий медичним працівникам для надання необхідної допомоги.

Запорізькі рятувальники прибули на виклик із метою допомогти чоловікові, який опинився в скрутній ситуації у власній квартирі на першому поверсі. Чоловік скаржився на погіршення самопочуття та нездатність самостійно відкрити двері для медичної допомоги. Враховуючи серйозність ситуації, рятувальники вжили негайних заходів для надання допомоги та звільнення чоловіка.

Після успішного відкриття дверей медикам, рятувальники надали першу допомогу чоловікові та забезпечили безпечний транспорт до карети швидкої медичної допомоги. Спеціалісти ДСНС, використовуючи спецобладнання, оперативно зрізали залізні грати на вікнах квартири, що дозволило їм швидко та ефективно врятувати чоловіка з небезпечної ситуації.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *