Максим Кріппа купує БЦ Парус у Вадима СтолараМаксим Кріппа купує БЦ Парус у Вадима Столара

Власник кіберспортивної команди NAVI, інвестор Максим Кріппа уклав угоду з підприємцем Вадимом Столаром про купівлю бізнес-центру “Парус”, який розташований у центрі Києва.

Про це свідчить інформація на сайті сервісу моніторингу та аналізу відкритих даних Opendatabot. 

Згідно з відкритими даними, Максим Кріппа став бенефіціарним власником ТОВ “Передові технології плюс”, яке володіє “Парусом”.

Згідно з Contr Agent, до укладання угоди підприємець Вадим Столар володів 80% “Парус Холдінг” через фонд «Генезис», а його колишня дружина Інна Майструк – 20% через фонд «Стрім Інвестмент»), має ключовий актив у вигляді ТОВ «Передові технології плюс». На яке зареєстровано будівлю торговельно-офісного комплексу «Парус» на вулиці Мечнікова, 2 у центрі Києва.

БЦ «Парус» – характеристика хмарочосу

Тепер БЦ «Парус», який розташований на вулиці Мечнікова, 2 у центрі Києва, перейде у власність фірми «Ола Файн». Інвестором компанії  є Макс Кріппа (100% через фонд «АРС Кепітал»).

Бізнес-центр “Парус”, розташований у центрі Києва, належить до преміального класу “А”. Загалом, споруда займає приблизно 70 тисяч квадратних метрів, з яких 50 тисяч квадратних метрів доступні для оренди. Висотою в 33 поверхи БЦ “Парус”, домінує у міському пейзажі та вважається однією з визначних пам’яток у центрі міста.

Хто такий Макс Кріппа

Кріппа Максим Володимирович

Уточнюємо, що Максим Кріппа – український бізнесмен та венчурний інвестор з активами в IT, Game Development та Real Estate. За його приватної ініціативи створений MK Foundation. Фонд допомагає Силам оборони України самостійно та не збирає донатів. Він придбав NAVI у 2020 році, проте, організація NAVI підтвердила цю зміну власника вже у 2018 році. За даними на 2023 рік, бізнесмен  також є власником компанії GSC Game World, розробника популярної гри S.T.A.L.K.E.R.

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *