ПО ЗАПОРІЖЖЮ ВДАРИЛИ 12 РАКЕТ, ПОШКОДЖЕНО ПІВТОРИ СОТНІ БУДИНКІВПО ЗАПОРІЖЖЮ ВДАРИЛИ 12 РАКЕТ, ПОШКОДЖЕНО ПІВТОРИ СОТНІ БУДИНКІВ

У результаті недавнього ворожого нападу по місту Запоріжжя відбулося 12 ракетних ударів, що призвели до пошкодження понад півтора сотень будинків.

Ракети вразили різні частини міста, залишаючи після себе сліди руйнувань та пошкодження. Місцеві рятувальні служби оперативно втрутилися для надання допомоги постраждалим та відновлення порядку у пошкоджених районах.

Дані про постраждалих осіб та загальний рівень збитків поки не повідомляються, але місцева влада закликає мешканців залишатися пильними та дотримуватися інструкцій безпеки в умовах екстрених ситуацій.

Поранені та зниклі безвісти особи є серед перших трагічних наслідків ракетного удару, який спустився на Запоріжжя. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров повідомив, що російські війська вранці п’ятниці, 22 березня, нанесли цей удар, внаслідок якого було зафіксовано 12 вибухів.

Очевидно, що обстріл призвів до серйозних матеріальних збитків та людських потерь. Зараз рятувальні та лікарські служби діють на місці події, намагаючись врятувати життя постраждалим і знайти зниклих безвісти. Адміністрація міста та області закликає мешканців залишатися вдома та дотримуватися інструкцій безпеки.

Попередньо зруйновано 7 будинків, а 35 отримали різні рівні пошкоджень в результаті ракетного удару, повідомив голова обласної військової адміністрації Іван Федоров. Він також підтвердив наявність поранених, але точну кількість постраждалих уточнюють.

Локальні екстрені служби та співробітники медичні команди активно діють на місці події для надання допомоги та рятування життів. Ситуація залишається напруженою, і влада закликає мешканців залишатися в безпечних місцях та дотримуватися інструкцій евакуації, якщо це необхідно.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв додав, що наразі дві людини в Запоріжжі вважаються зниклими безвісти, серед них — дитина. Ще шість осіб звернулися за медичною допомогою, вони перебувають у стані середньої тяжкості.

“Рятувально-пошукові роботи тривають. Повністю зруйновано два будинки приватного сектору, ще 7 будинків частково пошкоджено. Загалом наразі відомо, що у місті постраждало більше 150 будинків, як приватних, так і багатоповерхових. Обстеження територій продовжується, інформація уточнюється”, — додав він, підкресливши необхідність негайної реакції та взаємодії всіх відповідних служб для надання допомоги постраждалим і відновлення міської інфраструктури.

У Запоріжжі також зафіксовано влучання ракет по ГЕС. Наразі станція стала епіцентром пожежі, що виникла внаслідок цього події. Надзвичайні служби та енергетики оперативно втрутилися у ситуацію та працюють на місці події. Компанія Укргідроенерго заявила, що наразі немає загрози прориву, і ситуацію на станції успішно контролюють. Однак через це інцидент повністю обмежено рух по автодорожньому переїзду греблі Дніпровської ГЕС.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *