Перекрито міжнародний канал постачання наркотиків до Європи – затримано групу наркоторговцівПерекрито міжнародний канал постачання наркотиків до Європи – затримано групу наркоторговців

Мешканець Запоріжжя разом із своїми родичами виявився основними фігурами наркотрафіку до країн Євросоюзу.

В ході спільної операції Служби безпеки України (СБУ) та інших правоохоронних органів було затримано семеро членів наркосиндикату, включаючи головного організатора та його родичів.

Спецслужби встановили, що мешканець Запоріжжя та його родичі, що перебувають зараз на Балканах, організували та керували каналом постачання метадону до країн Європейського Союзу. Вони використовували складну схему перевезення та приховування наркотиків, щоб уникнути виявлення та затримання правоохоронними органами.

Спеціальні операції правоохоронних органів у Запоріжжі та Києві призвели до затримання членів наркосиндикату, який за попередніми даними здійснював постачання наркотиків до країн Європейського Союзу.

Правоохоронці затримали групу осіб у результаті спецоперацій, які проводились під керівництвом Служби безпеки України та Національної поліції. За попередніми звітами, у затриманих вилучено значну кількість наркотиків, а також докази їхньої причетності до міжнародної наркоторгівлі.

Представники правоохоронних органів планують провести ретельне розслідування та вжити всіх необхідних заходів для припинення діяльності цього злочинного угруповання.

Деталі щодо осіб, що були затримані, та їхніх зв’язків з мережею наркоторгівців, наразі уточнюються. Попередньо очікується, що ця операція сприятиме зниженню поширення наркотиків та зменшить загрозу злочинності в Україні та за її межами.

Спеціальні служби змогли розкрити складну наркотрафікуючу схему, яка охоплювала різні регіони України та країни Євросоюзу. Подружжя із Запоріжжя відігравало ключову роль у цьому протиправному підприємстві, скуповуючи наркотики в різних частинах України.

Далі мережа наркокур’єрів, організована зловмисниками, транспортувала метадон за кордон. Наркотики приховувалися у одязі або серед особистих речей, що ускладнювало їх виявлення правоохоронними органами.

Одного з кур’єрів затримали, коли він перевозив понад 1 кг метадону міжнародним рейсом з Києва. Це затримання стало ключовим етапом у розкритті всієї схеми наркотрафіку та далі допомогло правоохоронцям розгорнути операцію і затримати інших членів злочинної групи.

Далі мережа наркокур’єрів, організована зловмисниками, транспортувала метадон за кордон. Наркотики приховувалися у одязі або серед особистих речей, що ускладнювало їх виявлення правоохоронними органами.

Затриманій семерці членів угруповання оголосили підозри за статтями Кримінального кодексу України, а саме: ч. 2 ст. 28 (замах на вчинення злочину), ч. 2 ст. 15 (співучасть у злочині), і ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб). Ці заходи прийняті в рамках розслідування кримінальних діянь, пов’язаних із затриманою наркотрафікуючою схемою.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *