Українська кіберспортивна команда NAVI стала чемпіоном світу з Counter-Strike 2Українська кіберспортивна команда NAVI стала чемпіоном світу з Counter-Strike 2

Українська кіберспортивна команда NAVI визнана чемпіоном світу з Counter-Strike 2. У гранд-фіналі, який відбувся 31 березня, NAVI здолала суперників з рахунком 2:0, підкоривши вершину світової кіберспортивної сцени.

Вперше в історії цього виду спорту українська команда здобула звання чемпіона на міжнародному рівні, піднімаючи прапор успіху для країни. NAVI продемонструвала злагодженість команди, і це дозволило вибороти перемогу над сильними суперниками.

Українська кіберспортивна команда Natus Vincere (NAVI) оголосила свою перемогу на першому чемпіонаті світу з Counter-Strike 2. Згідно з повідомленням на офіційному сайті NAVI, 31 березня команда NAVI виступила в ролі чемпіона у PGL Major Copenhagen, що пройшов у столиці Данії.

Українська кіберспортивна команда NAVI стала чемпіоном світу з Counter-Strike 2
Українська кіберспортивна команда NAVI стала чемпіоном світу з Counter-Strike 2

У фіналі шостого за рахунком мейджора, команда “Народжені Перемагати” (NAVI) перемогла американську команду FaZe Clan з рахунком 2:0. За свою перемогу в мейджорі, команда NAVI отримала призову суму в $500 000. Наступним турніром для спортивної команди буде ESL Pro League S19, який заплановано на період з 23 квітня по 12 травня у Мальті.

У складі NAVI виступали два українці, литовець, румун та фін: Валерій “b1t” Ваховський, Юстінас “jL” Лекавічус, Алексі “Aleksib” Віролайнен, Міхай “iM” Іван, Ігор “w0nderful” Жданов, Андрій “B1ad3” Городенський (тренер). Кращим гравцем турніру команда NAVI визнала Юстінаса “jL” Лекавічуса.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак привітав українську кіберспортивну команду. У своєму Telegram-каналі він опублікував назву команди та вираз радості у вигляді переможного смайлика.

Під час гранд-фіналу PGL Major Copenhagen студія Maincast зібрала 5 300 000 гривень на потреби батальйону “Азов”. Власник NaVi Максим Кріппа подвоїв цю суму, надавши щедру фінансову підтримку.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *