У Запоріжжі знову горіли плавніУ Запоріжжі знову горіли плавні

У Запоріжжі сталася чергова надзвичайна подія — загоряння плавні на одній з річок міста. Пожежні бригади негайно виїхали на місце події для гасіння полум’я.

Учора вранці, 2 квітня, надзвичайна ситуація сталася в плавній зоні річки Дніпро в Запоріжжі — тут виникла ще одна пожежа. Основна пожежна техніка не могла бути задіяна через віддаленість місця від суходолу.

У зв’язку з цим, працівники пожежно-рятувальної служби діставалися на місце події за допомогою засобів для подолання водних перешкод, зокрема на снігоболотоході “Богун-2”. Рятувальні бригади ДСНС здійснили зусилля для загасання полум’я та запобігання подальшого поширення вогню.

О 16:10 вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу площою 5 гектарів. Проте, через посилення вітру до 20 м/с, існує загроза розповсюдження осередків пожежі. Рятувальні бригади продовжили свої зусилля на місці події, намагаючись повністю загасити вогонь і запобігти подальшим негативним наслідкам.

Подробиці події з’ясовуються. Місцева влада закликає мешканців бути обережними і дотримуватися вказівок рятувальників для запобігання подальшого поширення вогню.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *