Запоріжці можуть отримати допомогу на лікуванняЗапоріжці можуть отримати допомогу на лікування

У Запоріжжі розпочався процес надання допомоги мешканцям міста на лікування. Це дозволить людям звернутися за фінансовою підтримкою у важкий момент їхнього життя, коли необхідно оплатити високі медичні витрати.

Як отримати допомогу у Запоріжжі?

Для отримання допомоги на лікування запоріжцям необхідно звернутися до міської ради та подати заяву. У заяві слід зазначити деталі щодо медичного втручання, необхідної суми та інші важливі обставини.

Після подання заяви, комісія міської ради розгляне кожен випадок окремо та прийме рішення щодо надання допомоги. Вирішальним фактором у прийнятті рішення буде ступінь терміновості та необхідності лікування, а також фінансові можливості міського бюджету.

Програма надання матеріальної допомоги на лікування має на меті забезпечити доступ до необхідної медичної допомоги для всіх запоріжців, які опинилися у складних ситуаціях зі здоров’ям.

Рішення про надання виплати та її розмір приймає спеціальна комісія, що складається з представників місцевої влади та медичних експертів. Важливою умовою отримання допомоги є належне оформлення та подання всіх необхідних документів, підтверджуючих стан здоров’я або участь у захисті України.

Такий вид фінансової допомоги можуть оформити тяжкохворі люди, які зареєстровані та фактично проживають у Запоріжжі, а також українські військові. Допомога надається за особистим зверненням тяжкохворого громадянина чи захисника або захисниці, а також членів їхніх родин.

Загалом з початку цього року матеріальну допомогу на дороговартісне лікування з міського бюджету вже отримали 253 людини на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

Для того, щоб оформити таку допомогу, необхідно звернутися до відділів прийому громадян департаменту соціального захисту населення за місцем реєстрації. Контактна інформація доступна на сайті міської ради за посиланням тут.

Відділи прийому громадян забезпечують консультації та надають докладну інформацію щодо процедури отримання матеріальної допомоги на дороговартісне медичне лікування, а також допомагають у заповненні необхідних документів.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *