Підполковник Максим КараПідполковник Максим Кара / фото: zprz.city

Представники ТЦК повідомили на брифінгу в Медіацентрі при ОВА, що військовослужбовці можуть подавати заяви на вузькоспеціалізовані вакансії у військових частинах області, якщо вони мають відповідну освіту або досвід через ТЦК та СП, військові частини та рекрутингові центри.

Новий порядок прийняття на військову службу: право вибору

Згідно з оновленим порядком прийняття на військову службу, особа з досвідом військової служби може одразу за письмовою згодою (через рекомендаційний лист) вступити до бажаної військової частини на обрану посаду. У випадку відсутності досвіду кандидати направляються до навчальних центрів, а потім в обрані ними частини. 

Охочі підписати контракт в Регіональному Центрі Територіальних Центрів Комплектування та Спеціальних Підрозділів (РТЦК) проходять професійно-психологічний відбір, тестування та співбесіду з фахівцями. Після відповідності всім вимогам кандидати проходять військово-лікарську комісію і, якщо вони придатні, направляються отримувати спеціальність. 

Наголошується, що для Збройних Сил України найціннішим ресурсом є люди, тому кожен військовозобов’язаний має право вибору військової частини, підрозділу та військової спеціальності. І за наявності письмової згоди або рекомендаційних листів військовослужбовців направляють до обраної військової частини, де для них вже закріплена вакантна посада.

Центр рекрутингу української армії в Запоріжжі: вибір військової частини на власний розсуд

У місті працює незалежний від Територіальних центрів комплектування центр рекрутингу української армії. Відтепер військовозобов’язані мають можливість вибрати спеціальність та військову частину для служби, відвідавши цей центр. Адреса центру: бульвар Центральний, 27. Громадяни можуть отримати інформацію про вакантні посади в українському війську та отримати консультації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *