В Запоріжжі ліквідовано діяльність підпільної зброярніВ Запоріжжі ліквідовано діяльність підпільної зброярні

У місті Запоріжжі правоохоронні органи успішно ліквідували діяльність підпільної зброярні. Спеціальна операція була проведена з метою припинення незаконної діяльності та забезпечення громадської безпеки у місті.

Під час обшуків співробітники поліції виявили значну кількість зброї та боєприпасів, які були конфісковані. У піднайманому приміщенні злочинці облаштували таємний цех для виробництва та перероблення боєприпасів з метою їх продажу кримінальним елементам області.

У рамках заходів з розкриття місць незаконного виробництва та торгівлі зброєю та боєприпасами оперативники відділу стратегічних розслідувань в Запорізькій області разом з детективами поліції № 1 Запорізького районного управління виявили осіб, які брали участь в незаконній діяльності. Ці особи виявились місцевими жителями.

Вони орендували гараж і переобладнали його другий поверх для створення зброярні. У цьому підпільному цеху кримінальні елементи виготовляли та переробляли боєприпаси. За даними оперативної інформації, вони мали намір продавати виготовлені патрони різних калібрів злочинним групам у регіоні.

Правоохоронці здійснили офіційні обшуки на нелегальному виробництві, складах зберігання незаконних товарів та місцях проживання підозрюваних осіб. Вони вилучили 7 405 патронів різних калібрів і понад 11 кг матеріалів для їх виготовлення.

Під керівництвом Вознесенівської окружної прокуратури міста Запоріжжя одному з підозрюваних було оголошено про звинувачення за частину 1 статті 263 (Незаконне маніпулювання зі зброєю, бойовими матеріалами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

В даний час проводяться різні експертні аналізи, результати яких визначать, чи буде заявлено підозру щодо другої особи, а також чи будуть додатково кваліфіковані їхні дії за статтею 263-1 (Незаконне виготовлення, модифікація або ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне змінення її ідентифікаційних даних, або незаконне виробництво боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв) за Кримінальним кодексом України.

Фігурантам може бути загрожено покаранням у вигляді до семи років позбавлення волі за вчинені дії.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *