У Запоріжжі через негоду знесло дах у приватному будинкуУ Запоріжжі через негоду знесло дах у приватному будинку

Унаслідок негоди в місті Запоріжжя було пошкоджено приватний будинок. Сильний вітер та інтенсивний дощ спричинили знесення даху будівлі.

Увечері 15 квітня над Запоріжжям пройшов сильний шторм. Близько 20-ої години розпочався сильний вітер з пилом та піском, а потім і сильним дощем.

Попередньо відомо, що подія сталася внаслідок сильних поривів вітру, які діяли в регіоні. Рятувальники ДСНС працюють на місці події, оцінюють збитки та вживають необхідних заходів для відновлення безпеки. Деталі події з’ясовуються.

Шторм призвів до обвалення дерев, пошкодження автомобілів та ліній електропередачі. Частині міста довелося залишитися без електропостачання. У результаті постраждали й житлові будинки, включаючи один у приватному секторі Дніпровського району.

Постраждалі звернулися до місцевої влади, проте на даний момент офіційні органи не беруть на себе обов’язок ліквідації наслідків негоди у приватному секторі. Таким чином, людям доводиться розраховувати лише на власні зусилля та допомогу від небайдужих громадян.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *