У Запоріжжі тривають дорожні ремонтиУ Запоріжжі тривають дорожні ремонти

Працівники КП “ЕЛУАШ” щоденно займаються ремонтними роботами у різних районах Запоріжжя.

Вони відновлюють колесовідбійні бруси, встановлюють бордюри, проводять поточний ремонт доріг і тротуарів та інші схожі завдання у Запоріжжі. Це спрямовано на підвищення рівня безпеки на дорогах для всіх учасників дорожнього руху.

Дорожні роботи в одному з районів міста / Фото: Запорізька міська рада

Важливо вчасно відновлювати колесовідбійні бруси, які сприяють зменшенню кількості дорожньо-транспортних пригод.

Згідно з інформацією департаменту муніципального управління міськради, комунальники недавно відновили колесовідбійні бруси на кількох ділянках. Водіїв закликають дотримуватись правил дорожнього руху і обмежень швидкості.

Окрім того, виконуються роботи з ремонту вулиці Солідарності, включаючи встановлення нових бордюрів біля дорожнього покриття. Також був проведений ремонт оглядового колодязя на вулиці Святого Миколая та відновлено металеву огорожу на проспекті Соборному.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *