Підземну школу планують побудувати в Запорізькому районіПідземну школу планують побудувати в Запорізькому районі

У Запорізькій області планується побудувати підземну школу. Цей інноваційний проєкт спрямований на забезпечення безпеки учнів та відповідає вимогам сучасного освітнього середовища.

В Павлівській громаді, розташованій у Запорізькій області, школи першими в регіоні розпочали впровадження системи змішаного навчання. Тут навчаються учні із 11 населених пунктів області та суміжних регіонів. Тому саме тут розглядається можливість зведення школи під землею, яка обслуговуватиме дітей з кількох селищ.

За попередніми даними, початкова школа буде знаходитися на певній глибині під землею, забезпечуючи захист від погодних умов та потенційних загроз. Цей проєкт має на меті створення інноваційного та безпечного простору для навчання та розвитку дітей.

Новий голова Запоріжжя Іван Федоров оголосив про намір розпочати будівництво школи під землею в громаді, забезпечити транспортування школярів до початкової школи та відновлення доріг між селищами.

Згідно з висловлюванням голови Запорізької області, на даний момент у 51 школі регіону навчаються 10 тисяч учнів у форматі змішаного навчання.

“Головна мета на 2024 рік — забезпечити можливість офлайн-навчання для ще 50 тисяч дітей”, — додав Федоров.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як у Запоріжжі готуються до відновлення змішаного навчання у школах.

Вікторія Журавлева

Від Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *