В Україні представили інтерактивну карту для сприяння ветеранським бізнесамПресконференція присвячена запуску проекту "Шлях ветерана. Бізнес", спрямованого на підтримку ветеранів-підприємців/ Фото: Медіацентр

Український ветеранський фонд (УВФ) разом із партнерами випустив інтерактивну карту “Шлях ветерана. Бізнес”, яка має по всій Україні майже 400 ветеранських підприємств.

Під час пресконференції на тему “Шлях ветерана. Бізнес” було оголошено про запуск проєкту на підтримку ветеранів-підприємців.

Кілька компаній, включаючи ЛУН і Uklon, приєдналися до ініціативи створення ветеранської карти. Денис Суділковський, маркетинг-директор ЛУН і також амбасадор Українського ветеранського фонду, наголосив на важливості підтримки ветеранів у сфері бізнесу як сьогодні, так і у майбутньому. Він висловив сподівання, що громадяни надаватимуть перевагу підприємствам, які заснували ветерани, оскільки це сприятиме наданню потужної підтримки захисникам України.

Зараз ветеранська карта доступна на веб-сайті Українського ветеранського фонду і в найближчому майбутньому буде доступна в додатку Uklon.

Станом на вересень, відповідно до даних Єдиного державного реєстру ветеранів війни, в Україні налічується 851,068 ветеранів та членів їхніх родин, у тому числі 286,036 жінок.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *