Вбивство в ЗапоріжжіВбивство в Запоріжжі / фото: Нацполіція

Згідно з інформацією від RegioNews, українець 15 років прагнув помститися жінці, яка колись свідчила проти нього. Він вважав, що знайшов “кривдницю” в Запоріжжі, але в результаті вбив зовсім іншу людину.

Розплата замість помсти: як 15-річне планування виплило в трагедію

У січні 2024 року в історичному центрі Запоріжжя сталася трагічна подія: чоловік вбив жінку зі зброї, після чого самогубство. Поліція встановила особу вбивці, і його жертви.

Виявилося, що протягом 15 років чоловік планував помсту, намагаючись відшукати жінку, чиє прізвище та ініціали повністю збігалися з медсестрою, яка свідчила проти нього у справі про замовлене вбивство у 2002 році.

У свій час він був засуджений до 10 років ув’язнення, але у 2008 році звільнений. Після цього він продовжував планувати помсту. Орієнтуючись лише на прізвище та ініціали, він вдало знайшов і вбив іншу жінку, яка, виявилося, вийшла заміж та змінила своє прізвище на прізвище чоловіка.

Випадкова смерть

Найімовірніше, зловмисник навіть не мав уявлення про зовнішній вигляд медсестри, через яку планував помститися, і саме тому він стежив за жителькою Запоріжжя. В результаті, вбивши не ту жінку і покінчивши з собою, він так і не зрозумів, що його жертвою стала абсолютно інша людина.

Нагадаємо, 21 січня 2024 року в одному зі скверів Запоріжжя чоловік двічі вистрілив у жінку, а потім покінчив життя самогубством. Постраждала від отриманих поранень загинула.

Раніше правоохоронні органи у місті Запоріжжі успішно припинили діяльність підпільної зброярні шляхом проведення спеціальної операції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *