Великодній кошик. Фото: umoloda.kyiv.ua

Єпископ Фотій, керуючий Запорізькою єпархією Православної Церкви України, закликав мешканців Запоріжжя та його області утриматися від особистого відвідування храмів у день Великодня.

Вірян просять бути особливо уважними у свято світлого Христового Воскресіння, оскільки можливі провокації з боку росіян. Натомість жителям Запоріжжя пропонують долучитися до богослужінь онлайн.

Єпископ Запорізький та Мелітопольський Фотій. Фото: ЗОВА

Єпископ Фотій наголосив, що третій Великдень в умовах повномасштабної війни РФ проти України несе за собою значну відповідальність та вимагає дотримання певних обмежень у святкуванні.

“Але це обмеження лише матеріальні, бо ніхто не може обмежити духовну радість від свята Воскресіння Господнього. Ми просимо, щоб убезпечити життя та здоров’я наших вірних, за можливості утримуватись від відвідування богослужінь, а долучатись до богослужіння онлайн”, — зазначив Фотій.

У 2024 році православні християни в Україні відзначатимуть Великдень 5 травня. Обмеження під час богослужінь діятимуть по всій Україні, а Нацполіція збільшить кількість особового складу для уникнення провокацій.

Нагадаємо, Кабмін виділив 1 млрд гривень на розвиток і модернізацію оборонних споруд у Запорізькій області. Фортифікаційні споруди повинні сприяти підвищенню обороноздатності регіону та зміцнення безпеки.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *