Максим Кріппа став новим власником NAVIМаксим Кріппа став новим власником NAVI

У структурі власності клубу Natus Vincere (NAVI) відбулися кардинальні зміни. Новим власником NAVI став відомий інвестор Макс Кріппа. Процес укладання угоди тривав з 2018 року, у 2022 році її успішно закрили. У реєстрах актуалізували інформацію про структуру власності. 

Про це повідомила пресслужба NAVI.

Разом з ним команда вже встигла підтвердити статус однієї з найсильніших у світі кіберспорту, завойовуючи серця фанатів і визнання експертів на міжнародній арені. Ця зміна власників відкриває нові перспективи для NAVI та підсилює їхню позицію в глобальній кіберспортивній індустрії.

Розвиток NAVI – останні досягнення

Під керівництвом попереднього власника NAVI визначила нові стандарти в світі кіберспорту, встановивши рекорд, що до цього часу залишається неперевершеним. Завдяки своїм досягненням у Counter Strike та Dota 2, команда здобула безсмертну славу серед фанатів та конкурентів.

У 2018 році NAVI зробила крок у невідоме майбутнє з впевненістю і амбіціями. Здійснюючи перехід в новий етап розвитку, команда віддає свою долю в руки відомого підприємця, який обіцяє не лише продовжити традиції успіху, але й вдихнути нове життя в проєкт. Рука обізнаного бізнесмена відкриє для кіберспортивної команди NAVI нові можливості та допоможе їй утримати свій статус лідера в світі кіберспорту.

Соціальна діяльність команди

NAVI проявила високу соціальну відповідальність, виступаючи в ролі амбасадорів фандрайзингової платформи United24. Ця ініціатива вказує на здатність команди не лише до досягнень у кіберспорті, а й до активного внесення в суспільні справи.

NAVI отримали трофей від United 24 / Фото: пресслужба команди

Максим Володимирович Кріппа підтримує команду в зусиллях по збереженню їхнього позитивного впливу на суспільство, зокрема через співпрацю з аналогічними благодійними та гуманітарними організаціями. Такий крок допоможе NAVI  підкреслити своє зобов’язання перед громадськістю.

Подробиці угоди та прогноз майбутнього NAVI

Хоча офіційна інформація ще не була оприлюднена, ЗМІ повідомляють, що угода була укладена до повномасштабного російського вторгнення в Україну. Перехід власності до Макса Володимировича Кріппи може стати ключовим моментом у розвитку команди.

Завдяки його бізнес-досвіду та стратегічному підходу, NAVI може отримати новий імпульс для досягнення нових вершин у світі кіберспорту. Він може впровадити нові ідеї та стратегії, які допоможуть команді залишатися конкурентоздатною на міжнародній арені.

Крім того, з урахуванням складної політичної ситуації в Україні, команда під керівництвом Макса Кріппи може продовжити свою соціальну відповідальність та активно підтримувати місцеві громади та ініціативи, що спрямовані на підтримку країни у важкий період. Цей перехід власності може стати не лише новим етапом у розвитку NAVI як кіберспортивної команди, але й можливістю виявити себе як активного учасника в різноманітних аспектах суспільного життя.

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *