Допомога ЗСУ від NAVI / Фото: колаж ZaporignewsДопомога ЗСУ від NAVI / Фото: колаж Zaporignews

Кіберспортивна команда NAVI спрямувала 5 млн грн на безпілотні робототехнічні комплекси. В доларовому еквіваленті сума підтримки дорівнює $125 000, а всю придбану техніку передадуть Збройним силам України.

Про це повідомила пресслужба NAVI.

Гроші на допомогу захисникам України клуб взяв з $500,000 призових, отриманих за перемогу на нещодавньому чемпіонаті світу з CS2. В команді, після спілкування з військовими, впевнені, що ці кошти допоможуть забезпечити більш ефективний контроль і захист на передовій. 

Протягом останніх двох років кіберспортивна команда NAVI у співпраці з MK Foundation активно підтримують військових – надають їм необхідне матеріально-технічне забезпечення. Зокрема, вони передали понад 1400 автомобілів, моторні човни, генератори та спеціальну техніку для 170 військових частин. 

Крім того, NAVI разом з Maincast активно залучають свою спільноту до різних благодійних проєктів. Вони організували такі заходи, як BORN TO BE BRAVE на честь річниці клубу, а також збір коштів під назвою Reconstructed, метою якого було відновлення школи, зруйнованої російською ракетою.

До того ж, NAVI провели благодійні шоу-матчі для фонду “Землячки” і шоу-матч “Місія Південь” з метою допомоги постраждалим від підриву Каховської ГЕС. Вони також організували стріми, включаючи збір коштів для 3-ї ОШБр, залучаючи свою аудиторію та глядачів Maincast для підтримки бойових і гуманітарних потреб.

MK Foundation – це благодійний фонд, заснована підприємцем Максимом Кріппою. Його основне завдання – підтримка українських військових. Фонд постійно співпрацює з компаніями NAVI, Maincast та S.T.A.L.K.E.R., об’єднуючи їхні ресурси та зусилля для постачання необхідного обладнання та транспорту на передову. Важливо зазначити, що фонд здійснює свою діяльність завдяки активній підтримці цих компаній і не залежить від зовнішніх благодійних внесків.

“В умовах триваючої війни з Росією підтримка з боку організацій та приватних осіб є надзвичайно важливою. Кожен внесок, незалежно від його розміру, відіграє критичну роль у зміцненні стійкості та міцності України. Ми закликаємо всіх продовжувати робити донати — кожна сума допомагає у нашій спільній боротьбі за свободу та безпеку,” — йдеться на сайті NAVI.

Крім того, клуб звернувся із закликом підтримати фандрейзингову платформу UNITED24, яка спрямована на збирання коштів для різноманітних гуманітарних та військових потреб України. Ця платформа є важливим інструментом у забезпеченні необхідних ресурсів для країни під час війни.

Дмитро Сарниченко

Від Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *