Секретар Запорізької міськради у центрі скандалу через роздачу планшетів дітям / Фото: колаж Новини ЗапоріжжяСекретар Запорізької міськради у центрі скандалу через роздачу планшетів дітям / Фото: колаж Новини Запоріжжя

Нещодавно секретар Запорізької міськради Регіна Харченко передала понад 100 iPad (подарованих одним з банків) учням місцевих шкіл. Після цього виник скандал через те, що планшети виявилися вживаними, багато з них були без зарядних пристроїв і в поганому стані. 

Запоріжців також обурило, що критерії відбору дітей для отримання планшетів залишились незрозумілими. Регіна Харченко прокоментувала ситуацію, підтвердивши, що планшети були вживаними, і навіть провела опитування у своїх соцмережах щодо необхідності таких акцій. Про це повідомляє видання ЗаБор.

31 травня в.о. мера Запоріжжя Регіна Харченко повідомила, що 105 учнів отримали планшети від ПриватБанку для навчання. Вона зазначила, що з 1 вересня діти повинні повернутися до якісного навчання і висловила вдячність банку за допомогу. Проте під її постом у соцмережах запоріжці висловлювали своє обурення, зазначаючи, що не зрозуміло, за яким принципом обирали дітей. Деякі з планшетів були у поганому стані, з подряпинами, і без зарядних пристроїв.

Запоріжці також висловлювали невдоволення щодо закриття 28 місцевих шкіл, вважаючи, що Харченко займається піаром, даруючи планшети. Після резонансу Регіна Харченко пояснила, що всі девайси були перевірені технічним відділом банку, і батькам було повідомлено про стан планшетів, на що вони дали свою згоду.

Харченко додала, що найбільший банк країни передав школярам понад 100 вживаних iPad, якими користувалися банківські співробітники, і що вона особисто вручала ці подарунки з надією, що вони допоможуть у навчанні. Водночас вона не пояснила, за яким принципом обирали дітей, і не торкнулась теми закриття шкіл, яка турбує містян.

У своєму Телеграм-каналі Харченко провела опитування про доцільність таких благодійних акцій з вживаною технікою. Протягом шести годин опитування взяли участь близько 2000 користувачів, 82% з яких підтримали такі акції, а 18% висловилися проти, вважаючи за краще взагалі нічого не надавати, ніж у такому стані.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *