В Україні відремонтували всі 19 енергоблоків - ДТЕКЦентральний пульт управління на ТЕЦ/ Фото: Скакодуб Андрій

Всі 19 енергоблоків теплових електростанцій України успішно відновлені та готові до роботи після запланованого технічного обслуговування. Цю інформацію надала пресслужба ДТЕК.

Компанія ДТЕК наголосила, що Україна на 100% готова до зими, що є величезним досягненням.

Фахівці успішно завершили ремонти всіх 19 енергоблоків, запланованих у підготовці до опалювального сезону.

“Ми горді нашими колегами, і неможливо висловити в словах ту важкість роботи, яку вони здійснили, завершивши регламентні ремонти після особливо суворої зими 22/23”, – додали в ДТЕК.

“Укренерго” повідомляє, що виробництво електроенергії на українських електростанціях дозволяє забезпечити всіх споживачів незалежно від їхнього типу. Проте, компанія також наголошує на можливості введення обмежень у разі відсутності поліпшення ситуації з обстрілами. Наразі, конкретні обмеження не були визначені.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *