В Запоріжжі планують повернути платний проїзд в електротранспортіВ Запоріжжі планують повернути платний проїзд в електротранспорті

Запорізька міська рада планує повернути платний проїзд у трамваях та тролейбусах з 10 червня 2024 року. Це питання було винесено на розгляд сесії міськради за результатами засідання виконавчого комітету.

Про це повідомили під час засідання виконавчого комітету міськради, передає 061.

Вартість проїзду в електротранспорті буде встановлена на рівні 10 гривень. Це означає, що ціна проїзду в трамваях та тролейбусах Запоріжжя буде однаковою, а в автобусах зменшиться з 12 гривень до 10.

Рішення про повернення платного проїзду було прийняте через значне збільшення витрат на утримання та експлуатацію електротранспорту. За словами директора департаменту з питань ефективної роботи та розвитку комунальних підприємств міськради Максима Батенка, КП “Запоріжелектротранс” потребує 700 мільйонів гривень на рік, а отримує з міського бюджету лише 380 мільйонів.

“Станом на 2024 рік КП “Запоріжелектротранс” отримує дотацію з міського бюджету у 380 мільйонів гривень, а реальна потреба складає в близько 700 мільйонів гривень”, – повідомив директор департаменту з питань ефективної роботи та розвитку комунальних підприємств міськради Максим Батенко.

Крім того, пільгові категорії громадян, такі як пенсіонери, ветерани війни, люди з інвалідністю та інші, зможуть і надалі користуватися електротранспортом безкоштовно.

Окрім повернення платного проїзду, міська влада також планує реструктуризувати кредитну заборгованість КП “Запоріжелектротранс”. Це питання також буде винесено на розгляд депутатського корпусу.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *