Ворог просунувся біля Роботиного, Побєди та в НовоолександрівціВорог просунувся біля Роботиного, Побєди та в Новоолександрівці

За останню добу на фронті сталося 110 бойових зіткнень. Російські війська продовжують наступ на кількох напрямках, зокрема з просуванням поблизу Роботиного.

Про ситуацію на фронті розповів речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов в ефірі телемарафону, повідомляють аналітики DeepState.

Російські військові здійснили 3 ракетні удари, випустивши 4 ракети, та провели 61 авіаудар з використанням 82 керованих авіабомб. Окрім цього, загарбники здійснили понад 4 тисячі артилерійських обстрілів, зокрема 120 – із застосуванням реактивних систем залпового вогню (РСЗВ).

За даними Генштабу станом на ранок 5 червня, на Південному фронті російська армія просунулась поблизу трьох населених пунктів. Ці дані підтверджують аналітики, які показали зміни на карті бойових дій.

Фото: DeepState

«Ворог просунувся біля Роботиного, Побєди та в Новоолександрівці», – зазначено в повідомленні.

На карті можна побачити, де саме розташоване Роботине та інші населені пункти, навколо яких відбулися зміни.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *