Фото: Національної поліціїФото: Національної поліції

Російська армія продовжує знищувати житлову інфраструктуру Запорізької області, використовуючи різні види озброєння.

Про це повідомили у Національній поліції Запорізької області.

5 червня військові країни-агресора здійснили атаки за допомогою авіації, безпілотників, РСЗВ, артилерії, мінометів і танків на 11 міст і сіл Запорізької області. Внаслідок цих ударів було пошкоджено численні об’єкти житлової інфраструктури. Інформації про постраждалих не надходило.

Фото: Національної поліції

Агресор продовжує знищувати житлову інфраструктуру Запорізької області, використовуючи різні види озброєння. Протягом минулої доби російська армія обстріляла такі населені пункти: Запоріжжя, Гуляйполе, Оріхів, Залізничне, Мала Токмачка, Левадне, Роботине, Малинівка, Новоандріївка, Нове Запоріжжя та Приморське.

Фото: Національної поліції

Внаслідок обстрілів багато будинків були повністю зруйновані. У інших помешканнях пошкоджені дахи, двері та вікна. На прилеглих територіях знищені господарські будівлі та гаражі.

Правоохоронці задокументували наслідки цих обстрілів. Слідчі поліції та співробітники УСБУ відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни).

Фото: Національної поліції

Нагадаємо, що окупанти нещодавно обстріляли сім населених пунктів у Запорізькій області, і поліцейські також задокументували наслідки цих атак.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *