В Запорізькій області через ворожий обстріл виникли пожежіВ Запорізькій області через ворожий обстріл виникли пожежі

6 червня сапери ДСНС знешкодили артилерійський снаряд калібру 23 мм, знайдений в одному з сіл Запорізького району.

Про це повідомило ГУ ДСНС в Запорізькій області.

Cьогодні, 6 червня рятувальники знешкодили артилерійський снаряд калібру 23 мм, який був знайдений в одному з сіл на Запоріжжі.

За останню добу внаслідок ворожих обстрілів сталися дві пожежі: в Оріхові Пологівського району та в селищі Степногірськ Василівського району.

В Оріхові рятувальники погасили пожежу, яка знищила житловий будинок, літню кухню та господарські споруди на площі 160 кв.м.

Ліквідація наслідків ворожих обстрілів в Запорізькому районі

У Степногірську рятувальники ліквідували загоряння легкового автомобіля «Opel Vectra» на площі 30 кв.м. Інформації про постраждалих або загиблих не надходило.

Для допомоги населенню співробітники ДСНС доставили 55 тонн технічної води та 200 літрів питної води до прифронтових населених пунктів.

Загалом до ліквідації наслідків було залучено 65 рятувальників і 14 одиниць техніки від ГУ ДСНС.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *