Окупаційна влада Бердянська вводить радянські назвиОкупаційна влада Бердянська знову вводить радянські назви

У тимчасово окупованому Бердянську окупаційна влада почала перейменування вулиць, повертаючи їм радянські назви.

Про це повідомив сайт Бердянської міської територіальної громади.

У захопленому російськими окупантами Бердянську фіктивна влада зосереджується на перейменуванні вулиць, намагаючись повернути їм старі радянські назви.

“Замість того, щоб займатися покращенням життя громадян та відновленням інфраструктури, занедбаної під час окупації, фейкова влада зосереджується на перейменуванні вулиць, повертаючи їм старі радянські назви”, – зазначають у територіальній громаді.

На чолі цього рішення стоїть голова окупаційної адміністрації Бердянська, О. Сауленко. Він підписав постанову, що передбачає відновлення “історичних назв” 69 вулиць, бульварів та провулків, які були перейменовані у 2016 році в рамках кампанії з українізації Бердянська. Повний список вулиць був оприлюднений 5 червня. В цей же час населення Бердянську залишається без необхідної інфраструктури та підтримки.

“Це лише підкреслює, що їхній справжній інтерес полягає не у покращенні життя людей, а у відновленні старих імперських символів та маркерів, які нагадують про радянське минуле”, – підкреслили у територіальній громаді.

Нижче наведений перелік вулиць Бердянська, яким окупанти повернули радянські назви.

Окупаційна влада Бердянська змінює назви вулиць
Окупаційна влада Бердянська змінює назви вулиць
Окупаційна влада Бердянська змінює назви вулиць
Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *