Поліцейські допомогли швидко дістатися до лікарні мамі та малюковіПоліцейські допомогли швидко дістатися до лікарні мамі та малюкові

У Запоріжжі поліцейські взяли на себе відповідальність за турботу про травмованого малюка, який отримав ушкодження голови після падіння. Ця історія свідчить про турботу та професіоналізм правоохоронців.

Про це повідомляють у пресслужбі Нацполіції у Запорізькій області. 

Учора поліцейські в змішаному патрулі зупинили автомобіль Opel Corsа. Водійка авто була в стані сильного збудження та поспішала до лікарні зі своїм дворічним сином, який отримав травму голови внаслідок нещасного випадку. Мати дитини дуже хвилювалася і звернулася за допомогою до поліцейських, які прийняли рішення екстрено надали допомогу водійці.

Патрульні міста Запоріжжя, Альона Дан та Володимир Кравченко вирішили взяти автомобіль під свій контроль та безпосередньо супроводити матір і її сина до лікарні. Завдяки оперативності та професіоналізму правоохоронців, через декілька хвилин малюк отримав необхідну медичну допомогу.

Фото: Нацполіція Запорізької області

Під час інциденту, інспектори також виявили порушення правил дорожнього руху з боку іншого автомобіля, ЗАЗ Daewoo, який перевищував швидкість. Водій цього авто поспішав у пологовий будинок із своєю дружиною, яка потребувала невідкладної медичної допомоги. Після відкритого спілкування, поліцейські вирішили супроводити його до медичного закладу, не вагаючись відгукнулися на його прохання. Ці дії ще раз підкреслюють готовність поліції допомагати громадянам у критичних ситуаціях.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *