Денис Заживіхін загинув у боюДенис Заживіхін загинув у бою

На війні загинув ще один мешканець Запорізької області. Загиблим став 20-річний житель Бердянську Денис Заживіхін. Він служив разом з батьком.

Про це повідомили на сайті Бердянськ24.

Денис захищав Україну у складі 111-го батальйону територіальної оборони. Він добровільно пішов на фронт, хоча спочатку його не брали через вік. Проте в Києві Денису вдалося долучитися до Бердянської тероборони.

Батько Дениса, Сергій Заживіхін, також захищає Україну. Вони разом воювали на Запорізькому напрямку, потім на Сумщині та на Куп’янському напрямку. Денис отримав звання сержанта. Світла і вічна пам’ять мешканцю Бердянська, який віддав своє життя за Україну.

На війні загинув 20-річний Денис Заживіхін

Також ми раніше ми писали, що 5 квітня, на «Алеї Героїв» у Запоріжжі відбулася церемонія прощання з полеглим захисником України Дмитром Романовим. 

Дмитро був випускником Осипенківської школи. Ще задовго до повномасштабного вторгнення РФ в Україну чоловік встав на захист країни від російських загарбників.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *