Фото з телеграм каналу Івана ФедороваФото з телеграм каналу Івана Федорова

10 червня ворог здійснив масовані атаки на Запорізьку область, застосувавши авіацію, артилерію, реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) та безпілотники.

Про це повідомив Іван Федоров, голова Запорізької обласної військової адміністрації.

Внаслідок цих обстрілів постраждало 10 населених пунктів, зафіксовано 548 ударів, зруйновано 10 житлових будинків і поранено трьох мешканців області.

Зокрема, чотири удари керованими авіаційними бомбами були нанесені по селу Цвіткове, що призвело до осколкових поранень у двох жінок та чоловіка. Ще один авіаудар був завданий по Кам’янському.

РСЗВ здійснили 22 обстріли по селах Роботине, Мала Токмачка, Новоандріївка та Малинівка, а артилерія накрила вогнем Гуляйполе, Малу Токмачку, Новоандріївку, Роботине, Левадне, Малинівку, Новоданилівку та Степногірськ, здійснивши 301 удар.

Фото з телеграм каналу голови ЗОВА Івана Федорова

Також російські окупанти активно застосовували безпілотники, здійснивши 220 атак на Гуляйполе, Малу Токмачку, Левадне, Роботине, Малинівку та Новоандріївку.

Унаслідок цих обстрілів в Пологівському районі поранення отримали дві жінки та один чоловік. Загалом, за добу зафіксовано 548 ударів по Запорізькій області, які завдали значних руйнувань та травм мешканцям регіону.

Залишається складна ситуація на лінії фронту, і мешканці Запорізької області продовжують страждати від ворожих атак, що спричиняють людські жертви та матеріальні втрати.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *