У Запоріжжі запрацювали сім підземних шкілУ Запоріжжі запрацювали сім підземних шкіл

У Запоріжжі та громадах Запорізького району обласна влада запланувала будівництво 10 підземних шкіл.

Про це повідомив Іван Федоров, очільник Запорізької обласної військової адміністрації.

На сьогодні всі проєкти цих шкіл успішно пройшли експертизу. По чотирьох школах вже завершено тендерні процедури та розпочаті будівельні роботи.

«На п’ять підземних шкіл виділено понад 480 мільйонів гривень з державної субвенції, а також із обласного та міського бюджетів. Ми ведемо перемовини з Міністерством освіти і науки України та міжнародними партнерами для отримання фінансування на будівництво ще двох навчальних закладів», – повідомляє Федоров.

Завдяки ефективному співробітництву з державними та місцевими органами влади, у Запоріжжі вже функціонують сім підземних шкіл, що створює безпечні умови для навчання дітей в умовах сучасних викликів. Нові школи забезпечують учнів сучасними освітніми ресурсами, відповідаючи вимогам часу та безпеки.

Будівництво підземних шкіл стало важливим елементом інфраструктурних змін у регіоні, спрямованих на покращення умов навчання та забезпечення безпеки учнів. Влада планує продовжити розвиток цієї ініціативи, залучаючи додаткове фінансування та підтримку з боку міжнародних партнерів.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *