Мапа укриттів міста ЗапоріжжяМапа укриттів міста Запоріжжя

У Запоріжжі створили інтерактивну мапу укриттів, дані якої оновлюються щоквартально.

Про це повідомляє міська рада міста Запоріжжя.

Фахівці управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення постійно працюють над оновленням карти. Щоквартальні комісійні обстеження укриттів, які проводять представники управління, забезпечують актуальність інформації.

Мапа укриттів включає дані про їхні адреси та площу, відповідаючи всім безпековим вимогам. Це допомагає мешканцям Запоріжжя швидко знайти найближче укриття в разі небезпеки.

Посилання на інтерактивну мапу укриттів можна знайти на офіційному сайті Запорізької міської ради. Цей інструмент є важливим елементом безпеки міста, сприяючи підвищенню готовності населення до можливих надзвичайних ситуацій. Завдяки цьому ресурсу жителі міста мають можливість легко ознайомитися з розташуванням та параметрами укриттів.

Мапа укриттів міста Запоріжжя

Мапа укриттів міста Запоріжжя
Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *