Фахівці інституту Амосова допомагають дітям з вадами серця у ЗапоріжжіФахівці інституту Амосова допомагають дітям з вадами серця у Запоріжжі

Фахівці зі столичного інституту Амосова відвідали дитячу лікарню у Запоріжжі, щоб надати необхідну допомогу маленьким пацієнтам із вадами серця.

Про це повідомила секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко на своїй сторінці в Telegram.

Діти з Запоріжжя, які борються із вродженими або придбаними вадами серця, отримали можливість пройти діагностику, консультації та скринінг від провідних кардіологів України.

Зазначається, що багатьом родинам у Запоріжжі важко організувати транспортування дитини до Києва для отримання необхідного лікування, тому приймання київських спеціалістів було дуже актуальним. Лікарі з інституту Амосова, на чолі з лікарем-хірургом Сергієм Сіромахою, надали якісну медичну допомогу та важливі поради батькам.

Фото з телеграм каналу Регіни Харченко

“Понад 60 маленьких сердечок… Долі більше ніж півсотні родин з Запоріжжя, які борються за здоров’я своїх дітей… Велика подяка лікарям, які борються за кожне маленьке життя та дарують надію сім’ям. І велике спасибі за поділений досвід. Сподіваємося на подальшу співпрацю!” – зазначила Регіна Харченко.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *