Фото: Національної поліціїФото: Національної поліції

Запорізькі правоохоронці затримали розшукуваного лідера організованого злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на майнових злочинах.

Про це повідомляє обласна Націльна поліція.

Група під його керівництвом скоїла щонайменше десять злочинів, включаючи крадіжки, грабежі та розбої. Незабаром суд обере для нього запобіжний захід.

Фото: Національної поліції

Незважаючи на заходи обережності з боку злочинців, оперативники управління стратегічних розслідувань у Запорізькій області разом із слідчими ГУНП змогли вийти на слід п’яти підозрюваних. Організатором виявився 32-річний житель Запоріжжя, відомий як кримінальний авторитет. Він залучив до своєї діяльності чоловіків віком від 26 до 41 року.

Фото: Національної поліції

У жовтні 2023 року поліція припинила діяльність угруповання. Тоді було затримано двох фігурантів, а лідера групи та ще двох учасників оголошено в розшук. Дії всіх членів угруповання кваліфікували за кількома статтями Кримінального кодексу України: замах на пограбування, грабіж в особливо великих розмірах, а також підготовка до розбійного нападу.

Фото: Національної поліції

Наприкінці березня 2024 року обвинувальний акт щодо двох членів угруповання було передано до суду, а розшукові заходи тривали. Правоохоронці встановили місце перебування лідера угруповання, і 13 червня у Львові оперативники затримали розшукуваного кримінального авторитета. Незабаром суд обере для нього запобіжний захід.

Розшук інших учасників угруповання триває. Процесуальне керівництво справою здійснює Запорізька обласна прокуратура.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *