Фото: ДСНСФото: ДСНС

У Запоріжжі чоловік намагався переплисти річку Дніпро і ледь не потонув сам: допомога знадобилася і його рятівнику.

Про це повідомили на телеграм сторінці у ДСНС.

У Запоріжжі спроба переплисти Дніпро для одного з чоловіків ледь не закінчилася трагедією, коли він почав тонути. Інший відпочивальник кинувся йому на допомогу, але і йому знадобилася допомога рятувальників.

Як повідомили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), водні забави двох чоловіків могли завершитися трагічно. Один із них вирішив переплисти Дніпро, але переоцінив свої можливості і почав тонути. Йому намагався допомогти інший чоловік, але і він не зміг подолати течію та також почав тонути.

На місце події оперативно прибули рятувальники-водолази. Використовуючи надувний човен, вони швидко дісталися до обох потерпілих та доставили їх на берег. Обидва чоловіки, віком 21 та 24 роки, відмовилися від госпіталізації після порятунку.

ДСНС звертається до громадян з попередженням: “Не пірнайте та не купайтеся у незнайомих місцях. Бережіть своє життя!”.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *