Іноземні експерти залучені до відновлення Запоріжжя після війниІноземні експерти залучені до відновлення Запоріжжя після війни

Анатолій Куртєв, секретар міської ради, оголосив про важливий крок у післявоєнному відновленні Запоріжжя, а саме – залучення іноземних експертів до цього процесу.

На днях він провів зустріч із президентом Французької Архітектурної асоціації, відомим урбаністом і архітектором Мартіном Дюплант’є, який виразив готовність співпрацювати у відновленні Запоріжжя, дотримуючись європейських принципів урбаністики.


Також була проведена зустріч із нідерландським архітектором і засновником урбаністичної коаліції Ro3kvit, Фулко Трефферс, який визнав Запоріжжя архітектурною столицею. Під час цієї зустрічі домовилися про включення міста до проєкту “Сталі міста”, який реалізується за підтримки німецького фонду GIZ та спрямований на реконструкцію та покращення інфраструктури міста.


Куртєв висловив глибоку подяку іноземним фахівцям за їхню увагу до Запоріжжя та висловив впевненість, що після завершення війни разом з ними місто стане сучасним та привабливим європейським центром.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *