Фото з телеграм каналу Регіни ХарченкоФото з телеграм каналу Регіни Харченко

Посадовці Запорізької міської ради обговорюють можливість повернення дітей не тільки до шкіл, але й до дитячих садків. Однак, це питання не буде вирішене в найближчий час через відсутність укриттів у більшості будівель комунальних садочків.

Про це під час брифінгу сказала секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко.
Вона наголосила, що чим молодша дитина, тим більше відповідальності та опіки вона потребує від вихователів.

Заплановано відновити роботу дитячих садків, і в цьому напрямку ведеться активна робота. Основною проблемою є те, що більшість дитячих садків не мають належних укриттів. У кращому випадку, у них є лише приміщення, що використовувалися як овочесховища.

Це питання є нагальним, оскільки з 2022 року дитячі садочки функціонували в обмеженому режимі за підтримки ЮНІСЕФ, де працювали викладачі, психологи та інші фахівці. Проте, через відсутність укриттів, забезпечити повноцінний догляд за дітьми в дитячих садках було неможливо. Для цього необхідно забезпечити триразове харчування, місця для відпочинку, денного сну та прогулянок.

«Ми плануємо відновити роботу дитячих садків і активно працюємо в цьому напрямку. Проблема в тому, що більшість наших садків, на жаль, взагалі не мають укриттів. У кращому випадку, там є щось на зразок овочесховищ. Це дійсно нагальне питання, і я згодна з його важливістю. З 2022 року дитячі садочки функціонували як дитячі точки “Спільно” за підтримки ЮНІСЕФ, де працювали викладачі, психологи та інші фахівці, які проводили заняття з дітьми», – зазначила секретарка Запорізької міської ради та виконуючої обовʼязки міського голови Регіна Харченко.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *