Тематичне фотоТематичне фото

У Запорізькій області значну частину надходжень від сплати транспортного податку забезпечили фізичні особи.

Про це повідомляє ДПС у Запорізькій області.

За даними обласної Державної податкової служби (ДПС), з січня по травень 2024 року власники елітних автомобілів сплатили 1 мільйон 956 тисяч гривень. У травні ці надходження склали 487 тисяч гривень.

Загальна сума податку, перерахованого юридичними особами, становила 651 тисячу гривень, тоді як фізичні особи сплатили 1 мільйон 305 тисяч гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Іван Саранцев.

Нагадаємо, що легкові автомобілі, середньоринкова вартість яких перевищує 375 мінімальних зарплат та вік яких не перевищує п’яти років, підлягають оподаткуванню за ставкою 25 тисяч гривень на рік. Перелік таких автомобілів публікується на сайті Міністерства економіки України.

Юридичні особи самостійно розраховують та сплачують транспортний податок, тоді як фізичним особам податкова служба надсилає до 1 липня податкове повідомлення-рішення з розрахунком податку та реквізитами. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з моменту отримання документа.

Таким чином, оподаткування елітних автомобілів забезпечило значні надходження до місцевих бюджетів Запорізької області, сприяючи їх фінансовій стабільності.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *