Фото ілюстративнеФото ілюстративне

Російські війська здійснили атаку на Воздвижівку, Запорізька область, використовуючи фугасні авіабомби. Внаслідок обстрілу загинула одна людина, ще двоє отримали поранення.

Про це у своєму телеграм каналі повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров. Він зазначив, що обстрілом було повністю знищено приватний будинок, де мешкали цивільні особи.

“Одна людина загинула, двоє поранені внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку. Росіяни обстріляли фугасними авіабомбами Воздвижівську громаду та повністю знищили приватний будинок, в якому мешкали цивільні люди”, – написав Іван Федоров.

За його словами, серед жертв – 32-річний чоловік, який загинув на місці. Двоє поранених – 58-річна жінка та 32-річний чоловік – були негайно госпіталізовані і зараз отримують медичну допомогу.

Такі напади на цивільне населення є черговим доказом брутальних порушень міжнародного гуманітарного права з боку російських військових. Вони цілеспрямовано завдають ударів по населених пунктах, наражаючи на небезпеку мирних мешканців.

Це не перший випадок подібних атак у Запорізькій області, яка постійно піддається обстрілам та авіаударам. Місцева влада закликає мешканців дотримуватися заходів безпеки та залишатися в укриттях під час повітряних тривог, а також звертатися за допомогою у разі необхідності.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *