Знищення російського командного пункту в окупованій ВасилівціЗнищення російського командного пункту в окупованій Василівці

Авіація Збройних сил України продовжує активно діяти на Запорізькому фронті.

Відео удару опублікували в Телеграм-каналі “Офіцер”.

За даними військових, командний пункт російської армії в окупованій Василівці був зруйнований після влучання двох керованих авіабомб. Ціллю працював український винищувач МіГ-29, ймовірно, використовуючи американські JDAM-ER або французькі AASM Hammer.

Франція оголосила про рішення передати Україні керовані авіабомби сімейства AASM Hammer у січні 2024 року, з планом поставок приблизно 600 бомб на рік, або 50 одиниць щомісяця.

Для довідки: JDAM і AASM Hammer – це комплекти обладнання, що перетворюють звичайні авіабомби на високоточні керовані боєприпаси. Вони оснащені керованим оперенням та системою інерційного керування, доповненою GPS-приймачем.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *