Фото взято з телеграм каналу міського голови ЕнергодаруФото взято з телеграм каналу міського голови Енергодару

Денис Істомін, уродженець Енергодару, віддав своє життя, виконуючи бойове завдання на Луганському напрямку. Він був не лише мужнім захисником, а й люблячим батьком трьох дітей.

Про це на своєму телеграм каналі повідомив Дмитро Орлов, міський голова Енергодару.

Денис провів більшу частину свого життя у рідному Енергодарі. Працюючи в експлуатаційному підрозділі Запорізької АЕС, він здобув репутацію надійного та відповідального працівника. Однак, за декілька років до початку повномасштабної війни, родина Істоміних переїхала до Одеси, хоч Денис і не втрачав зв’язок з рідним містом.

З початком повномасштабного вторгнення Денис не зміг залишатися осторонь. Він вступив на службу за контрактом у 35 бригаду морської піхоти і відразу ж приєднався до захисників країни. Серед його багатьох подвигів була участь у звільненні Херсону, де він отримав поранення. Після одужання, Денис повернувся на передову, цього разу до 3 штурмової бригади, продовжуючи боротися в найгарячіших точках фронту.

Про свого побратима його товариші згадують з повагою та вдячністю. Вони говорять, що Денис завжди був хоробрим і безстрашним воїном, який не боявся жодних викликів. Його рішучість і відвага залишаться у пам’яті тих, хто пліч-о-пліч стояв з ним на захисті Батьківщини.

“Низький уклін, довічна пам’ять та велика шана нашому захиснику. Пам’ятаємо всіх наших Героїв, які ціною своїх життів боронять Україну від ворога,” – зазначив міський голова, висловлюючи співчуття родині полеглого.

Денис Істомін залишив після себе не лише глибоку скорботу, але й гордість за свій внесок у захист України. Його троє дітей завжди пам’ятатимуть батька як справжнього Героя, який віддав своє життя заради їхнього майбутнього і свободи рідної землі.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *