Фото ГУ ДСНС України у Запорізькій областіФото ГУ ДСНС України у Запорізькій області

З початку 2024 року в Запорізькій області на воді загинуло сім людей, серед яких двоє дітей.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Запорізькій області. Найбільше трагічних випадків сталося в місті Запоріжжі.

Фото ГУ ДСНС України у Запорізькій області

За останній тиждень в одному й тому ж місці на річці Дніпро трапилися дві трагедії з 11-річними хлопчиками. В одному з випадків дитину вдалося врятувати, проте в іншому – цього тижня водолази ДСНС виявили тіло хлопчика без ознак життя.

Рятувальники ДСНС підкреслюють: відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) Запорізької області встановлено заборону на відвідування місць масового відпочинку на водних об’єктах регіону до завершення дії воєнного стану.

Фото ГУ ДСНС України у Запорізькій області

ДСНС України в Запорізькій області закликає громадян бути вкрай обережними та дотримуватися всіх правил безпеки під час перебування поблизу води. Особливо важливо уважно стежити за дітьми та не залишати їх без нагляду, щоб запобігти новим трагедіям.

Анна Сапожко

Від Анна Сапожко

Відома журналістка, яка народилася в місті Запоріжжя. Спеціалізується на публікаціях про події та новини, що стосуються цього регіону. Завдяки своєму професійному підходу та глибокому розумінню подій у Запоріжжі, здобула великий авторитет серед читачів та колег. Її статті завжди відзначаються об'єктивністю, глибоким аналізом та докладним дослідженням теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *